Węgrów zagra w hicie kolejki

Okres przygotowawczy możemy uznać za udany, rozegraliśmy 6 meczów sparingowych. Odniesliśmy 3 zwycięstwa (Zorza Pęgów 5:7 Perła Węgrów; Sokól II Wielka Lipa 2:5 Perła Węgrów; PKS Augustyn Wrocław 0:6 Perła Węgrów), 2 remisy (Tomtex Widawa Wrocław 2:2 Perła Węgrów; WKS Wilczyce 3:3 Perła Węgrów) i jedną porażkę z Energetykiem Siechnice występującym w klasie okręgowej (5:3).

Do kadry naszego zespołu doszło kilku zawodników, którzy na pewno będą wzmocnieniem i już w meczach sparingowych pokazali ze w piłkę grać potrafią i wniosą dużo jakości do naszej drużyny.

Pierwszy mecz rozegramy z aktualnym liderem tabeli KS Długołeka 2000, który na swoim koncie ma 3 punkty więcej niż Perła. W rundzie jesiennej na boisku w Węgrowie lepsza okazała się ekipa Miłosza Krzemińskiego pokonując podopiecznych Jacka Wojciechowskiego 1:3. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Adrian Wrona. Będzie to na pewno bardzo emocjonujące spotkanie a stawką tego meczu może być nawet pozycja lidera. Mecz rozpocznie się w niedzielę 24.03 o godzinie 14:00 na boisku sportowym w Długołęce!