ZACZYNAMY 1.KOLEJKA
Możemy to powiedzieć - zaczynamy sezon 2023/24! Wracamy do ligowego grania i walki o punkty. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!
Już w najbliższy wtorek (15.08) rozegramy pierwsze spotkanie sezonu 2023/24. W 1. kolejce nasza drużyna zmierzy się z rywalem, który już nie raz stanął na naszej drodze – GZS WIDAWA KIEŁCZÓW .
W poprzednich starciach między Perłą Węgrów a Widawą Kiełczów nie brakowało emocji i napięcia. W pierwszym meczu wyjazdowym odnieśliśmy zwycięstwo 2:4, rywal odpłacił się jednak w drugiej odsłonie sezonu wygrywając w Węgrowie 2:3.
Będzie to pierwszy ligowym mecz naszego zespołu pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Nowaka. Trzymamy kciuki za korzystny wynik i dobry start sezonu! Zapraszamy na mecz do Węgrowa - będzie się działo!
15-08-2023 G: 11:00 BOISKO W WĘGROWIE,