Zaczynamy przygotowania! Znamy sparingpartnerow!

Zaczynamy przygotowania! Znamy sparingpartnerow!

Już w przyszłym tygodniu węgrowska drużyna rozpocznie przygotowania do sezonu 2019/20. Pierwszy trening zaplanowany został na czwartek (18.07) i będzie on początkiem letniego okresu przygotowawczego do wkrótce rozpoczynających się rozgrywek ligowych. 

Zawodnicy naszej drużyny trenować będą dwa razy w tygodniu, do tego w niemal każdy weekend rozgrywać będziemy sparingi. Treningi zaplanowano na wtorki oraz czwartki na godzinę 18:30. Już za tydzień odbędzie się pierwszy z nich i tradycyjnie już, pragniemy zaprosić na niego także wszystkie osoby, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w naszej drużynie. 

W okresie przygotowawczym Perła rozegra szereg, ciekawie zapowiadających się, spotkań kontrolnych. Zawodnicy węgrowskiej drużyny sprawdzą się na tle zespołów grających także w wyższych klasach rozgrywkowych. Naszymi przeciwnikami będą zespoły takie jak; KS Łozina, Dąb Dobroszyce, Sokół II Wielka Lipa, Burza Chwalibożyce, Piast Dobrzeń. Pierwszy mecz kontrolny odbędzie się 24.07 o godzinie 18:30 na boisku sportowym w Łozinie z dobrze nam znanym zespołem. Poniżej przedstawiony został pełny harmonogram spotkań - uwaga! - harmonogram może ulec zmianie, o każdym sparingu informować będziemy w zapowiedziach meczowych w tygodniu poprzedzającym pojedynek.

Wstępny harmonogram spotkań sparingowych:

Lp. Sparingpartner Miejsce Data Godzina
1 KS Łozina (Akl.) Łozina 24.07 18:30
2 Dąb Dobroszyce (Akl.) do ustalenia 28.07 11:00
3 Sokół II Wielka Lipa (Akl.) Wielka Lipa 04.08 11:00
4 Burza Chwalibożyce Węgrów 11.08 do ustalenia
5 Piast Dobrzeń Dobrzeń 18.08 11:00

Zapraszamy do wspierania naszego zespołu już w meczach sparingowych! Perła!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości