ZAPRASZAMY NA MECZ
Już w najbliższą niedzielę rozegrana zostanie przedostatnia kolejka rundy jesiennej tego sezonu, a zarazem będzie to nasz ostatni mecz rozegrany przed własną publicznością w tym roku - nie może Cię zabraknąć!
Perła jak na beniaminka bardzo dobrze sobie radzi na A-klasowych boiskacch, po 13 kolejkach zajmujemy 3 pozycję w tabeli oraz od 6 kolejek notujemy serię zwycięstw. Mamy nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach zgarniemy komplet punktów i zimę spędzimy ma podium rozgrywek.
Naszym niedzielnym rywalem będzie LKS Skra Wojnowice , która zajmuję 8 pozycję z 17 punktami. Czeka nas ciężkie zadanie lecz atut własnego boiska na pewno nam pomoże i mamy nadzieję, że będziemy świętować kolejne zwycięstwo.
Nie siedź w domu! Przyjdź na mecz!
Skra Wojnowice
Niedziela 13.11.2022