Błyskawica Szewce kolejnym ligowym rywalem

Już w najbliższą niedzielę węgrowska Perła stoczy kolejny ligowy pojedynek O punkty na własnym boisku powalczymy z Błyskawicą Szewce. Mecz 7. kolejki sezonu z udziałem naszej drużyny rozpocznie się o godzinie 11:00. Zapraszamy!

Błyskawica aktualnie zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. Dorobek jedynie 4 punktów daje im 11. miejsce rozgrywek. Perła to drużyna statystycznie lepsza i to my będziemy zdecydowanym faworytem tego spotkania. Mecz z Szewcami toczyć się będzie o kolejny komplet punktów, nie znaczy to jednak, że rywal nam te punkty odda za darmo. Podopieczni trenera Norberta Kowalskiego są gotowi na ciężką przeprawę. W sezonie 2015/16 Szewce ograły nas u siebie 3:0, na własnym boisku udało nam się zrewanżować, jednak nie było to dla nas łatwe spotkanie i mecz ostatecznie zakończył się jednobramkowym zwycięstwem Perły 3:2.

Liczymy, że 7. kolejka sezonu zakończy się dla nas szóstym ligowym zwycięstwem. Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Przyjdź na mecz wspierać swój zespół. Perła!