Borowianka Borowa bez szans w starciu z Węgrowem.

W 5. kolejce sezonu nasz zespół podejmował na własnym obiekcie Borowiankę Borowa. Mecz zakończył się niecodziennym wynikiem, 7:0. Węgrowska Perła rozgromiła swojego przeciwnika nie dając rywalowi nawet najmniejszych szans. Po raz pierwszy w tym sezonie zagraliśmy na zero z tyłu, a duża ilość strzelonych goli w ostatnim pojedynku pozwala nam cieszyć się z tytułu najbardziej bramkostrzelnego zespołu ligi.

Węgrów od pierwszych minut groźnie atakował bramkę rywala. Stwarzaliśmy sobie bardzo dużo sytuacji i od początku spotkania gol dla gospodarzy wisiał w powietrzu. Strzelecką kanonadę rozpoczął Dawid Stanisławski, który w indywidualnej akcji przeszedł trzech rywali i strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. Borowa z czasem opadła z sił i Perła coraz łatwiej ogrywał defensywę drużyny przyjezdnych, czego konsekwencją były okazałe 4 trafienia jeszcze przed przerwą.

Po wznowieniu gry Węgrów nie zamierzał zwolnić tempa. W drugiej odsłonie strzeliliśmy rywalowi kolejne 3 gole a mecz zakończył się wynikiem 7:0. Trzeba dodać, że wynik ten jest najmniejszym wymiarem kary dla gości, ponieważ Perła niejednokrotnie stawała oko w oko z bramkarzem rywali jednak duża część stworzonych sytuacji nie została podsumowana trafieniem.

Za tydzień w hicie 6. kolejki sezonu zmierzymy się z vice liderem rozgrywek. Naszym przeciwnikiem będzie Olimpia Oleśnica. Węgrów notując pewne, wysokie zwycięstwo zadbał o odpowiednie morale w swoich szeregach przed jednym z ważniejszych, a może i najważniejszym spotkaniu tej rundy. Już nie możemy doczekać się niedzieli!

__________________
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Stanisławski (3), Henryk Szymczyk, Patryk Bezak, Adrian Wrona, Mariusz Olszewski (k.)