Derby z Łoziną już w najbliższą niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do pojedynku, na który wszyscy czekają. W ramach 27. kolejki sezonu na szczeblu B klasy spotkają się od lat rywalizujące miejscowości, Łozina - Węgrów. Pierwsze starcie obu drużyn w tym sezonie zakończyło się podziałem punktów, 2:2. Tym razem Perłę czeka znacznie trudniejsze zadanie. Mecz odbędzie się na stadionie w Łozinie, gdzie rezerwy tamtejszego KS'u nie straciły ani jednego punktu od ponad 1.5 roku (563 dni). Pierwszy gwizdek już o godzinie 14:30. Zapraszamy!

KS II Łozina - Perła Węgrów, niedziela (1.06.14), stadion Łozina, godzina: 14:30!

Perła stanie przed szansą przerwania bardzo dobrej passy swojego rywala, jednocześnie byłoby to nasze pierwsze ligowe zwycięstwo nad KS II Łozina. Nigdy nie wywalczyliśmy kompletu punktów z naszym okolicznym rywalem. Dwukrotnie remisowaliśmy z Łoziną na własnym obiekcie 2:2 (pierwszy mecz w C-klasie, drugi w tegorocznych rozgrywkach). W ostatnim spotkaniu na terenie rywala byliśmy bez szans, a mecz zakończył się bolesną porażką naszej drużyny 4:1.

KS II Łozina zajmuję aktualnie pierwszą pozycję w tabeli ligowej. Do końca sezonu pozostały im 4 spotkania i jeśli chcą zagwarantować sobie mistrzostwo potrzebują dwóch zwycięstw. Węgrów natomiast ma jeszcze szanse na podium w tym sezonie, jednak nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów. Oba zespoły mają o co grać, w dodatku waga tego pojedynku znacząco wykracza poza ligowe punkty.

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Mecz, którego nie można przegapić! Zapraszamy oraz liczymy na wsparcie naszych kibiców.

Perła!

Powiązana galeria: