Dołącz do drużyny!

Chciałbyś aktywnie spędzać swój wolny czas? Jesteś zawodnikiem, który właśnie poszukuje drużyny? Chcesz spróbować swoich sił w amatorskiej lidze piłkarskiej na szczeblu kl. "B"? Perła Węgrów ogłasza nabór zawodników na sezon 2016/17. Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności!

Perła Węgrów poszukuje zawodników chętnych do gry w naszej drużynie. Już 12 lipca o godzinie 18:00 na boisku w Węgrowie odbędzie się pierwszy otwarty trening, w którym udział wziąć mogą wszystkie osoby zainteresowane grą w zespole z aspiracjami do walki o mistrzostwo nadchodzącego sezonu. Przyjdź na pierwszy trening, który rozpocznie okres przygotowawczy do rozgrywek 2016/17.

Spróbuj swoich sił w spotkaniach kontrolnych reprezentując nasz zespół. Dołącz do naszej drużyny i przeżyj wspólnie z nami emocjonujące chwile związane z walka o ligowe punkty. To będzie przygoda, której nigdy nie zapomnisz!

Masz pytania? Pisz śmiało!Udzielimy odpowiedzi na każde z nich. Pomożemy ci dopełnić wszelkich formalności. Dodatkowych informacji odnośnie naboru udziela prezes Emil Olszewski (nr. tel. 693780795) lub trener Norbert Kowalski (nr. tel. 663872620). Możesz także śmiało pisać prywatne wiadomości na naszym fan-page'u na Facebooku lub po prostu przyjdź 12 lipca na otwarty trening, który rozpocznie się o godzinie 19:00 na boisku w Węgrowie. Czekamy na Ciebie! (http://perlawegrow.futbolowo.pl)