Grom Ligota Piękna kolejnym rywalem Perły

Już w najbliższą niedzielę rozegrana zostanie 19. kolejka spotkań ligowych. Węgrów na własnym boisku zmierzy się z drużyną Grom Ligota Piękna. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00.

Grom w tegoroczny rozgrywkach nie radzi sobie zbyt dobrze, aktualnie znajduję się na 8. pozycji z dorobkiem zaledwie 18. punktów. Drużyna z Ligoty Pięknej w ostatnim meczu zremisowała 3:3 z przedostatnią siłą naszej ligi Wisznią Małą. Patrząc na wyniki z poprzedniego sezonu, który zakończyli na wysokiej 5. pozycji z 48. punktami, bieżących rozgrywek nie mogą zaliczyć do udanych.

Węgrów po serii 6 zwycięstw musiał uznać wyższość lidera z Kryniczna, który nie dał naszej drużynie najmniejszych szans zrehabilitować się za ostatnią wysoką porażkę i pewnie pokonał Perłe 3:0.

W ostatnim spotkaniu miedzy Ligotą Piękną a drużyną z Węgrowa lepsza okazała się Perła, która zwyciężyła 1:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Batog, Łaskawski, Lipka. Warto pamiętać, że to zespół z Ligoty zdobył pierwszą bramkę i nie jest to łatwy przeciwnik dla naszej drużyny.

Kto z tego spotkania wyjdzie zwycięsko? Na to pytanie odpowiedź już w niedzielę.