Inauguracja rundy wiosennej. Odra Uraz w pierwszym meczu.

Długie oczekiwania dobiegły końca i już w najbliższą niedzielę wznowione zostaną rozgrywki tegorocznej walki o mistrzostwo kl. "B". W pierwszym meczu rundy wiosennej Węgrów podejmie na wyjeździe Odrę Uraz. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 14:00.

Uwaga! Na mecz dostępny będzie autokar (cena 10zł/os.). Zbiórka godzina 12:10 na przystanku obok kapliczki. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego wyjazdu po ligowe punkty!

W pierwszym meczu węgrowska ekipa nie dała szans osłabionej kadrowo drużynie z Urazu. Węgrów zdeklasował swojego przeciwnika, a mecz zakończył się dwucyfrowym zwycięstwem gospodarza, aż 12:0! Odra jesienią nie radziła sobie najlepiej i aktualnie zajmuje odległą 12. pozycję w tabeli z dorobkiem  jedynie 10 punktów.

Węgrów nigdy wcześniej nie grał na boisku w Urazie. Jedyne punkty w tegorocznej kampanii Odra zdobywała własnie na swoim boisku. W ostatnim meczu rundy jesiennej ograli Płomień Wisznię Małą aż 4:1. Ciężko jest jednak ukryć, że w roli znaczącego faworyta występować będzie Perła, która w tabeli znajduje się o 9 pozycji wyżej.

Piłka nożna bywa jednak nieprzewidywalna, a wszystko może zweryfikować jedynie boisko. Do Odry nie jedziemy pewni zwycięstwa. Jesteśmy przygotowani na ciężką walkę z każdym przeciwnikiem i po doświadczeniach z rundy jesiennej wiemy, że nikt w rewanżu punktów oddawać za darmo nie będzie. Perła!