Kometa - Perła już w niedzielę!

Kolejnym rywalem Perły Węgrów w walce o ligowe punkty będzie Kometa Kryniczno. Kometa aktualnie zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. W ostatnim meczu wyjazdowym drużyna z Kryniczna pokonała Strzeszów 0:2.

Perła od początku tegorocznego sezonu nie pokazuj formy z poprzednich zmagań ligowych. Na koncie naszej ekipy widnieje tylko jedno zwycięstwo i dwie porażki.

Będzie to pierwszy mecz tego sezonu który Węgrów rozegra na wyjeździe. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na boisku w Krynicznie.

Niepewne są występy w tym meczu naszych czołowych zawodników. Podczas ostatniego meczu w 13 minucie spotkania kontuzji biodra nabawił się kapitan naszej drużyny Daniel Krasinkiewicz. jego występ w tym spotkaniu będzie pod znakiem zapytania. Nie wiadomo co z urazem kolana środkowego obrońcy Dulnika Adriana. Kontuzji nabawił się także Piotr Basta. Wszyscy trzej nie dokończyli ostatnich zawodów na boisku w Węgrowie. Miejmy nadzieję, że szybko wrócą do zdrowia.