KS Dobroszów w pierwszym meczu kontrolnym

Już w najbliższą niedzielę (12.02) nasz zespół rozegra pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej. Rywalem Perły będzie B-klasowy KS Dobroszów. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią w Trzebnicy.

Sparingi zaczynamy od ciężkiego pojedynku z dobrze nam znaną drużyną z Dobroszowa. Nasz sparingpartner w tegorocznych rozgrywkach prezentuje wysoką formę i aktualnie ze stratą jedynie 1 punktu do lidera plasuje się na trzeciej pozycji rozgrywek wrocławskiej kl. "B" (gr. VIII).

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz do Trzebnicy. Z pewnością będzie to ciekawe widowisko, ponieważ Dobroszów w pojedynkach z nami zawsze prezentował wysoki poziom. To własnie z tym rywalem rozegraliśmy jeden z bardziej dramatycznych meczów w historii klubu. Perła!