LZS Bystre pierwszym rywalem naszej drużyny.

Sezon 2014/15 rusza w najbliższą niedzielę. Perła w swoim pierwszym spotkaniu ligowym zmierzy się z drużyną LZS Bystre. Mecz odbędzie się na boisku w Węgrowie. Pierwszy gwizdek o godzinie 14:00. Zapraszamy!

LZS Bystre to zespół, który w ubiegłych rozgrywkach wywalczył 6. pozycję w tabeli ligowej gromadząc na swoim koncie aż 40 punktów w 24 spotkaniach (gr. VIII). Dla porównania Perła (gr. IX) w takiej samej ilości pojedynków zdobyła 34 punkty, co dało nam 5. pozycję na koniec sezonu 2013/14. Będzie to trudny mecz dla naszej drużyny, zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie, oba zespoły chcą jak najlepiej rozpocząć sezon.

Nie będzie to pierwsze spotkanie obu zespołów. Bystre współpracowało już kiedyś z naszą drużyną. Razem przygotowywaliśmy się do rundy wiosennej sezonu 2012/13. Sparing na sztucznej nawierzchni przy ul. Brzozowej w Oleśnicy zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:1.

Perła w pierwszym pojedynku wystąpi w roli gospodarza, co z pewnością przemawia na korzyść naszej drużyny. W domu gra nam się znacznie lepiej i to własnie tu rozegrany został ostatni sparing naszej drużyny, w którym wysoko pokonaliśmy KS Byków (5:3). Liczymy, że na spotkaniu w licznym gronie zjawią się kibice węgrowskiego klubu dając wsparcie naszym zawodnikom zza linii bocznej boiska. Przyjdź na mecz - Perła!

Spotkania 1. kolejki sezonu:

Olimpia Oleśnica - Pauza

KS Poniatowice - : - Borowianka Borowa