Mecz na szczycie. Gramy o vice lidera!

W najbliższą niedzielę zawodnicy Perły rozegrają kolejny trudny pojedynek. Przed nami mecz z aktualnym vice liderem rozgrywek - do Węgrowa przyjedzie KS Gręboszyce. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz - pierwszy gwizdek już o godzinie 12:00!

Gręboszyce początek tegorocznej kampanii mogą zaliczyć do udanych - 3 zwycięstwa oraz 1 remis dają im pozycję vice lidera. Do Węgrowa jednak przyjadą bronić swojego miejsca w tabeli, ponieważ nasza drużyna depcze im po piętach i ewentualne zwycięstwo oznaczałoby dla Perły awans na drugie miejsce rozgrywek.

Nasz niedzielny rywal z pewnością nie zamierza oddać punktów łatwo i będzie starał się o utrzymanie dobrej passy. Przed nami bardzo ciekawe widowisko,  na które nie trzeba zapraszać. Będzie się działo. Perła!