Mecz o awans na 4. pozycję w tabeli ligowej.

Już w najbliższą niedzielę gościć będziemy na własnym obiekcie KS Komorów. Mecz toczyć się będzie o punkty, które mogą nam dać awans o 2 pozycję w tabeli ligowej. Ostatnie starcie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wysoką porażką Perły 6:2. Tym razem grać będziemy na swoim boisku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00. Zapraszamy!

KS Komorów z dorobkiem 33 punktów zajmuje aktualnie 5. pozycję w tabeli ligowej i jest jednym z głównych pretendentów do zajęcia pozycji na podium rozgrywek. Komorów w ostatnim czasie notuje nieco gorsze wyniki. Z punktów cieszyli się po raz ostatni miesiąc temu.

Weszliśmy w ostatnią fazę rozgrywek i na finiszu pozostaje już tylko gra o trzecią pozycję w tabeli ligowej. Żaden zespół walczący o to miejsce nie może pozwolić sobie na stratę punktów, dlatego mecz z Komorowem zapowiada się niezwykle ciekawie.

Czy ekipa Norberta Kowalskiego podniesie się po wysokiej porażce z Łoziną? Przyjdź na mecz wspierać naszych! Perła!

Przeczytaj również:
KS Łozina awansuje do A-klasy. Lotnik drugi. Walka o trzecie miejsce trwa.