Mecz o komplet punktów z Borowianką.

Już w niedzielę kolejna seria spotkań popularnej "serie B". W 18. kolejce sezonu nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z drużyną Borowianki Borowa. W pojedynku tym Węgrów postara się powalczyć o przełamanie i pierwszy komplet punktów na wiosnę. Wszystkich sympatyków naszej drużyny zapraszamy na mecz do Borowej, gdzie o godzinie 14:00 oba zespoły rozpoczną bitwę o ligowe punkty. Liczymy, że mimo gorszych wyników w ostatnim czasie nadal liczne grono kibiców będzie wspierało nas zza linii bocznej boiska!

Pierwszy mecz węgrowskiej Perły z Borowianką zakończył się okazałym zwycięstwem naszej drużyny, na własnym stadionie rozgromiliśmy rywala aż 7:0. Ostatnio słabsza forma naszego zespołu nie stawia go jednak w roli pewniaka do zwycięstwa. Jak pokazał mecz z Siekierowicami, wszystko może potoczyć się różnie i mało istotne jest to, że Borowianka zajmuje aktualnie ostatnią pozycję w tabeli ligowej. Musimy dać z siebie maxa i mecz w niedzielę zacząć tak jak drugą odsłonę pojedynku z Dobroszycami. Pora ostro zaatakować!

PerłaTV z ostatniego pojedynku naszej drużyny z Borową:

Perła zmaga się z plagą kontuzji i pewne jest, że w niedzielnym spotkaniu nie wystąpi bramkarz naszej drużyny Daniel Klemka. Szczęśliwie do składu wraca Adrian Wrona, który w meczu z Dobroszycami rozegrał pierwsze minuty od powrotu. Pomimo braków kadrowych wierzymy w tą drużynę i mamy nadzieję, że nadchodzącą kolejkę zaliczymy do udanych.

Przypominamy: Perła - Borowianka, niedziela (26.04), godzina 14:00, boisko w Borowej. Liczymy na Ciebie!