Na zakończenie porażka z Dobroszowem.

W ostatnim tegorocznym spotkaniu nasz zespół uległ w starciu z Dobroszowem 1-3. Niewykorzystane sytuacje zemściły się i w końcowym rozrachunku tego pojedynku musieliśmy uznać wyższość rywala.

Pierwsza część tego spotkania powinna kończyć się dla nas wynikiem 2:1, niestety z karnego przestrzelił Kamil Dulnik a bramka Jakuba Banacha w ostatniej minucie pierwszej połowy dała nam jedynie wyrównanie.

Po przerwie Węgrów zastosował nietypowe ustawienie 3-5-2, był to debiut naszej drużyny w tej formacji i można powiedzieć, że nie wyszła nam ona najgorzej. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji z przodu a nasza defensywa również nie odstawała, niestety wszystko skończyło się z momentem, w którym drugą żółtą kartką (w konsekwencji czerwoną) ukarany został Brajan Batog. Gra defensywna naszej drużyny posypała się i końcówka tego pojedynku zdecydowanie należała do drużyny gości. Mecz zakończył się wynikie 1:3 na korzyść Dobroszowa.

Korzystne wyniki 30. kolejki sezonu pozwalają nam cieszyć się z utrzymania na 5. pozycji w tabeli ligowej i własnie na takim miejscu kończymy sezon 2013/14. Podsumowanie tegorocznych rozgrywek ukaże się w osobnym artykule.