Najwyższy czas na pierwsze punkty.

W ramach 16.kolejki ligowej Perła Węgrów zmierzy się z drużyną KS Dobroszów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 w Nieciszowie.

W ostatnim spotkaniu miedzy tymi drużynami nastąpił podział punktów przy wyniku 4:4. Perła kończyła mecz w dużym osłabieniu, ponieważ dwóch naszych zawodników obejrzało czerwone kartki.

Obie ekipy dobrze się znają, pierwsze mecze o stawkę rozgrywały w Wrocławskiej klasie C. W poprzednim sezonie w pierwszym meczu rozegranym w Nieciszowie padł bezbramkowy remis, po którym na pewno obie ekipy czuły wielki niedosyt, choć sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. W drugiej odsłonie sezonu lepsza okazała się ekipa z Dobroszowa pewnie pokonując gospodarzy 1:3

Ekipa Perły Węgrów nie może pozwolić sobie na kolejna porażkę jeśli myśli o zbliżeniu się do czołowej trójki tabeli. Przypomnijmy, że rundę jesienna zakończyliśmy na 2 pozycji i miejmy nadzieję, że uda nam się wywalczyć ja spowrotem do końca sezonu. Miejmy nadzieje, ze tym razem drużyna z Węgrowa zdobędzie swoje pierwsze punkty w rundzie wiosennej.

Poniżej PerłaTV z ostatniego spotkania:

Wszystkich kibiców Perły zapraszamy na mecz!