Norbert Kowalski zawodnikiem Perła Węgrów

Oficjalnie: Norbert Kowalski zawodnikiem Perła Węgrów.

Postać Norberta Kowalskiego jest dobrze znana w naszym klubie, jednak kibice nie mieli jeszcze okazji zobaczyć trenera w akcji. W przerwie zimowej stał się on również zawodnikiem naszej drużyny, a więc poza funkcjami trenerskimi może wesprzeć zespół swoją grą.

Norbert swoja przygodę z piłką nożną zaczynał w juniorach Śląska Wrocław gdzie spędził 4 lata. Kolejnym klubem naszego trenera była Polonia Wrocław gdzie grał również 4 lata. Norbi reprezentował takze barwy IV ligowego Inkopax'u Polonia Wrocław, gdzie nabawił sie kontuzji kolana, dopiero po 1,5 roku wrócił do gry. To był Sokół Marcinkowice, liga okregowa, po roku gry , przerwa 1,5 roczna od grania (wyjazd do USA do pracy). Następnie powrót do Polonii Wrocław to była A klasa, spędził tam 5 lat. I znowu kontuzja i przerwa od grania az 3 lata. Następnie próba powrotu do gry drużyna Mechanik Brzezina, nie udana, uraz nie daje możliwości grania. W trakcje kontuzji zrobil uprawienia trenerskie. Kolejna próba powrotu do gry w Tęcza Pisarzowice również nie udana. Norbert zdecydował się na kolejna operacje kolana po której udało mu się wrócić do gry w Starter Gęsiniec.

Nominalną pozycją naszego trenera jest środek pomocy. Równie dobrze radzi sobie w szykach obronnych. Norbi ma bardzo dobrze ułożona nogę którą potrafi idealnie zagrać piłkę pod nogi kolegi. Postać ta będzie na pewno dużym wzmocnieniem dla naszej drużyny, lecz czy będzie występował regularnie na boisku tego nie wiemy.

Trenerowi życzymy dużo zdrowia!

Pewne jest to, ze to nie koniec zimowych wzmocnień węgrowskiej Perły. Więcej informacji wkrótce.