Nowy sponsor: Auto Serwis Wrocław. Skoda, VW, Seat, Audi

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączył: Auto Serwis Wrocław. Skoda, VW, Seat, Audi. Już niedługo będziecie mogli zobaczyć Perłę również w innych, całkowicie odświeżonych, barwach!

Dwa tygodnie temu na naszym fan-page'u ukazał się bardzo tajemniczy post:

Miło nam, że wreszcie możemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Grono naszych sponsorów powiększyło się o nowego partnera, a jest nim:

Auto Serwis Wrocław. Skoda, VW, Seat, Audi
ul. Strzegomska 180, Wrocław

Już niebawem będziecie mogli zobaczyć naszą drużynę również w innych, całkowicie odświeżonych, barwach. We współpracy z nowym sponsorem, klub wzbogacił się o komplet strojów, a tak prezentuje się koszulka z jego logo:

Jesteśmy przekonani, że jest to początek długiej i owocnej współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z usługami jakie oferuje nasz sponsor:

Perła!