Oficjalnie: Dawid Basta w Perła Węgrów

Dopięty został drugi transfer Perły Węgrów w letnim okienku transferowym. Trenujący od początku okresu przygotowawczego w Węgrowie16-letni pomocnik Dawid Basta został pozyskany na zasadzie transferu z KS Łozina. Wychowanek klubu z Łoziny całą swoją juniorską karierę spędził w tamtejszym KS'ie. Młody zawodnik wybrał naszą drużynę i zdecydował się spróbować swoich sił w rozgrywkach seniorów.

Basta wystąpił w 2 meczach testowych w których pokazał się z jak najlepszej strony, zdobył dwie bramki oraz zanotował asystę dla węgrowskiej Perły. Pozyskanie tego zawodnika będzie na pewno dużym wzmocnieniem w ofensywie naszego klubu. Dawidowi należy życzyć samych udanych występów i wielu strzelonych bramek w nowym klubie!