Oficjalnie: Dominik Wierdak w Perła Węgrów

Drugim wzmocnieniem w transferowym okienku przed rundą wiosenną jest  - Dominik Wierdak, który jest doświadczonym środkowym obrońcą regularnie występującym na szczeblach ligi okręgowej oraz A klasy.

Dominik jest wychowankiem klubu Orzeł Lubawka, po wyjeździe do Wrocławia grał w Polonii Wrocław następnie przeniósł się do Kolektywu Radwanice.

Defensor został już raz wypożyczony z Kolektywu do naszej drużyny, lecz sprawy osobiste pozwoliły mu rozegrać tylko kilka spotkań w barwach Perły.

"Mam nadzieje ze przydam się do czegoś i praca pozwoli mi być na jak największej ilości meczów" - zapowiada nowy nabytek Perły Węgrów.

Dominik jest to stoper, który nie odstaje umiejętnościami gry defensywnej nawet kapitanowi naszej drużyny. Silny, waleczny, dobrze czytający grę. W sparingowych spotkaniach zanotował bardzo dużą ilość odbiorów oraz dobrych interwencji w obronie. Postać, która idealnie pasuje do naszego zespołu.

Nowemu zawodnikowi pozostaje życzyć wielu minut na boisku w barwach węgrowskiej drużyny!