Operacja Krzyżanowice

W hicie 3. kolejki nasz zespół podejmie na własnym obiekcie drużynę LKS Krzyżanowice. Mecz odbędzie się w niedzielę (4.09) o godzinie 11:00. Zapraszamy na pojedynek na szczycie tabeli. Przyjdź na mecz wspierać swój zespół!

Rozpoczynamy operację Krzyżanowice, której celem jest zachowanie kompletu punktów w Węgrowie. Przed nami ciężka misja, ponieważ naprzeciw nam stanie drużyna, która w tegorocznych rozgrywkach nie zaznała jeszcze goryczy porażki i podobnie jak Perła legitymuje się kompletem zebranych punktów.

Krzyżanowice to drużyna, która każdego roku zaliczana jest do głównych faworytów walki o mistrzostwo. Ubiegłe rozgrywki zakończyły się dla nich wysoką 4. pozycją w tabeli ligowej. Na swoim koncie zebrali 49 punktów notując 15 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. Węgrów nigdy w historii nie wygrał z tym przeciwnikiem. Dwumecz ubiegłego sezonu zakończył się dla nas dwiema porażkami (1:4 oraz 4:2).

Pojedynek pomiędzy liderem a vice liderem tabeli zapowiada się bardzo ciekawie. Adrian Lipka (Perła Węgrów) oraz Marek Słowiński (LKS Krzyżanowice) to aktualnie najskuteczniejsi strzelcy naszej ligi, którzy po dwóch kolejkach pochwalić się mogą 5 zdobytymi bramkami. Który z nich w nadchodzącym meczu zdobędzie więcej goli? Nie możemy się doczekać. Perła!