Ostatni mecz rundy jesiennej

W najbliższą niedziele rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 15/16. Perła Węgrów stanie przed ciężkim zadaniem jakim jest pokonanie trzeciej sily ligi. "Duma Węgrowa" zmierzy się z drużyną Tomtex Wiadawa Wrocław, która aktualnie zajmuje 3 pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 24 punktów.

Nasz najbliższy rywal w 12 kolejkach ligowych zdobył 42 bramki i jest aktualnie najbardziej skuteczna drużyną ligi mając najwięcej strzelonych goli z pośród wszystkich ekip w naszej grupie . Widawa w ostatnim meczu odniosła jedno bramkowe zwycięstwo nad Błyskawica Szewce.

Drużyna z Węgrowa już nie raz pokazała, ze potrafi grać w piłkę i jeśli na meczu zjawi się większość czołowych zawodników to mogą pokonać praktycznie każdą drużynę ligi. Ostatnie dwa mecze w wykonaniu węgrowskiej jedenastki pokazują, że drużyną w końcu wjeżdża na właściwe tory. Mecz z Widawa Wrocław będzie prawdziwym sprawdzianem dla naszej drużyny.

Czy powróciła Perła z poprzedniego sezonu? Na to pytanie odpowiedz już w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 na boisku w Węgrowie. Zapraszamy!

fot. Tomtex Widawa Wrocław