Ostatnia drużyna tabeli zabiera nam punkty

We wczorajszym spotkaniu ligowym nasz zespół okazał się słabszy od Borowianki Borowa. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść gospodarza spotkania. Węgrów po raz kolejny wrócił do domu bez punktów.

Był to słaby mecz w naszym wykonaniu. Jedna strzelona bramka zespołowi, który w tym sezonie tracił ich najwięcej, bo aż 87, to mało chlubny wynik. Sytuacji do zdobycia bramki mieliśmy kilka, jednak nawet z 5 metra nie mogliśmy umieścić piłki w siatce. Jedynie strzał z dystansu Wiesława Kozioła znalazł drogę do bramki.

Drużyna gospodarzy dwukrotnie wychodziła na prowadzenie, po czym szczelnie zamykała drogę do swojej bramki przez co sytuacji Perła nie miała zbyt dużo, mimo wszystko mecz powinniśmy wygrać i zły wynik jest tylko i wyłącznie naszą winą. Przeciwnikowi nie pomogła murawa, sędzia również nie podjął znacząco krzywdzących nas decyzji. Przegraliśmy dlatego, że zagraliśmy słabiej od przeciwnika i nie ma na to innego wytłumaczenia. Wszystko wskazuje na to, że do końca sezonu Perle pozostanie jedynie walczyć o utrzymanie w B-klasie i odbudowę zespołu na następny sezon.

W najbliższej kolejce czeka nas mecz z liderem naszej grupy... na tle statystycznie słabszych wypadamy blado, może powiedzie nam się w starciu z zespołem dużo lepszym od siebie? Przekonamy się już w nadchodzący weekend.

Na meczu nie była obecna kamera PerłaTV

Powiązana galeria: