Pełna pula z Poniatowicami. Zadanie wykonane!

Mecz 7. kolejki z udziałem naszej drużyny zakończył się okazałym zwycięstwem węgrowskiego klubu, 6:2. Perła w pojedynku z Poniatowicami zainkasowała komplet punktów przerywając dobra passę naszego rywala. Zadanie wykonane!

Spotkanie z Poniatowicami nie było dla nas łatwą przeprawą, choć pierwsi strzeliliśmy bramkę, goście zdołali odpowiedzieć do przerwy jednym trafieniem (1:1) oraz po przerwie - z rzutu karnego - drugim (1:2) i przez moment zrobiło się nerwowa. Stracone gole zadziałały pozytywnie na grę gospodarzy i momentalnie to oni przejęli inicjatywę. Rozpoczął się szalony atak na bramkę rywala, którego goście nie zdołali przetrzymać. W drugiej połowie Węgrów świętował 5 strzelonych bramek a mecz zakończył się wynikiem 6:2 na korzyść Perły. Jest to 5 zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie i aktualnie z dorobkiem 16 punktów utrzymujemy się na drugiej pozycji w tabeli ligowej.

Po spotkaniu z Poniatowicami zawodnicy węgrowskiego klubu mają niecałe 3 dni na regenerację. Już w środę w walce o Puchar Polski na własnym obiekcie zmierzą się z Piastem Żmigród, który na co dzień występuje na boiskach III ligi. Mecz o 16:00. Zapraszamy!