Perła otwiera worek z golami w meczu z Borową

W dzisiejszym sparingowym spotkaniu nasz zespół odniósł pewne zwycięstwo w starciu z Borowianką Borowa. Węgrów na własnym obiekcie potrafi nastrzelać i tym razem udało się otworzyć worek z golami. Pojedynek zakończył się wysokim zwycięstwem naszego zespołu 6:2.

Mecz lepiej rozpoczął się dla drużyny gości, bo już w pierwszej stworzonej przez siebie akcji znaleźli drogę do bramki. Stracony gol wpłynął pozytywnie na zawodników naszej drużyny, którzy szybko postarali się o odpowiedź za sprawą Mateusza Łaskawskiego. Wiesław Kozioł długim podaniem uruchomił skrzydłowego Perły, a ten technicznym uderzeniem pokonał bramkarz przyjezdnych. Węgrów poszedł za ciosem i po raz kolejny w akcji widzieliśmy Łaskawskiego, który podaniem obsłużył Michała Mszyce. Rozgrywający naszego zespołu mocnym uderzeniem z 16 metra wykończył akcję i Perła wyszła na prowadzenie. Węgrów nie zamierzał przestać strzelać, a rywal rzadko zagrażał bramce Damiana Stanisza. Kolejne trafienie przyszło z rzutu karnego, gdy faulowany w polu karnym był Daniel Jarzębiński. Jedenastkę na gola zamienił Mateusz Łaskawski kolejny raz wpisując się na listę strzelców. Do przerwy premierowe trafienie w barwach naszego zespołu zaliczył jeszcze Daniel Jarzębiński i z wynikiem 4:1 kończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie spotkania również górą była Perła. Węgrów kontrolował przebieg zawodów dorzucając do swojego konta dwa trafienia. Pierwsze z nich zdobył Dawid Basta uderzeniem z rzutu wolnego. Drugie należało do Adriana Lipki, który z bliskiej odległości wykończył akcję naszego zespołu. Odpowiedzią przeciwnika była jedna bramka i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:2.

________________________
Bramki: Mateusz Łaskawski (asysta: Wiesław Kozioł), Michał Mszyca (asysta: Mateusz Łaskawski), Mateusz Łaskawski (rzut karny), Daniel Jarzębiński (asysta: Adrian Lipka), Dawid Basta, Adrian Lipka