Perła powalczy o fotel lidera z Kometą

Już w najbliższą niedzielę (23.04) czeka nas wyjątkowo emocjonujące spotkanie. Węgrów w ramach 18. kolejki sezonu pojedzie do Kryniczna, gdzie zmierzy się z tamtejszą Kometą - aktualnymi liderem tegorocznych rozgrywek. Zwycięstwo może dać naszym awans na pierwszą lokatę w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 na boisku przeciwnika. Zapraszamy!

Węgrów ze stratą jedynie 1 punktu do pierwszego miejsca pojedzie na pojedynek z liderującą Kometą. Jest to mecz z grona tych określanych mianem o 6 punktów, porażka nie wchodzi w grę! Węgrów po słabym występie z tym przeciwnikiem (przegrana 3:7 na własnym stadionie) musi w Krynicznie postarać się o rewanż jeśli chce liczyć się w dalszej walce o miejsce premiowane awansem.

Kometa początek rundy wiosennej nie może zaliczyć do najlepszych - co prawda ograli Spartę Skarszyn 3:0, jednak startą punktów zakończyły się dla nich derby z Wisznią Małą. Niemal stracili punkty także z Głuchowem Górnym, bowiem mecz zakończył się dla nich porażką 2:1 i jedynie niedopatrzenie kierownictwa SKS'u doprowadziło do walkowera na korzyść Kryniczna.

Perła jak na razie wygrywa wszystko. Po 4. spotkaniach rundy wiosennej jedynie nasza drużyna oraz Tomtex może pochwalić się kompletem zgromadzonych oczek w drugiej odsłonie sezonu. Węgrów zdumiewa ilością zdobywanych bramek, w tym roku w ligowych starciach strzeliliśmy już 25 goli (6.25 gola/mecz!)

Ciężko jest wskazać faworyta tego spotkania. Za Krynicznem przemawia atut rozgrywania meczu na własnym obiekcie, gdzie Kometa goli nie traci prawie w ogóle. Dodatkowo pamiętamy pierwsze starcie naszej drużyny z tym przeciwnikiem (przegrana 3:7), ale wtedy mecz rozgrywany był pod nieobecność naszych kluczowych zawodników takich jak; Daniel Krasinkiewicz, Kamil Dulnik czy też bramkarz Damian Stanisz. Pewne jest, że to będzie wojna, na którą musimy być przygotowani. Już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia na meczu!