Perła Węgrów najlepszą B-klasową drużyną Powiatu Wrocławskiego!

Perła po raz kolejny została wyróżniona. Tym razem portal powiatwro.pl uznał nas za najlepszą drużynę kl. "B" całego Powiatu Wrocławskiego! Według rankingu Węgrów zajmuje również wysoką 13. lokatę spośród wszystkich drużyn różnych lig naszego powiatu.

Ranking powstał z podliczenia zdobyczy punktowej poszczególnych drużyn w pierwszej odsłonie sezonu, jednak oczywiście ciężko jest porównywać zespoły C-klasy do ekip III ligowych, dlatego wartość punktów była zależna od szczebla, na którym dany zespół występuje. Na końcowy wynik drużyn wpływ miały również występy w okręgowym Pucharze Polski.

W gronie drużyn kl. "B" najlepsza okazała się Perła Węgrów z dorobkiem 64.1 pkt., za nami plasuje się Szaluna Zębice (56.9 pkt.) oraz na trzecim miejscu KS Byków (53.7 pkt.)

Ze wszystkich drużyn powiatu Perła wywalczyła sobie 13. lokatę, co jest również bardzo dobrym wynikiem zważywszy na to, że w rankingu wyprzedziliśmy takie zespoły jak np.: KS II Łozina (20. miejsce - 51.7 pkt.), Skra Wojnowice (23. miejsce - 45.1 pkt.) czy też Piast Nadolice (25. miejsce - 44.2 pkt.)

Zapraszamy do sprawdzenia artykułu z rankingiem w linku poniżej: