Porażka w ostatnim meczu testowym

Perła Węgrów przegrała ostatni sparing przed nowym sezonem 17/18. Trener naszej drużyny do dyspozycji miał 13 graczy, w tym 3 testowanych. Węgrów w mocno okrojonym składzie na wyjeździe przegrał z Długołęką 2000 2:1.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, na pierwszą bramkę czekaliśmy do 40 minuty gdy po indywidualnej akcji trafił Adrian Wrona. Węgrów na przerwę schodził z jednobramkową przewagą.

Druga połowa to częste ataki gospodarzy i kontry węgrowskiej Perły, obie drużyny oddały kilka groźnych strzałów. Zespół z Długołęki wyrównał wynik w 70 minucie, a następnie 10 minut później strzelił bramkę na wagę zwycięstwa. Dosłownie kilka sekund przed gwizdkiem kończącym spotkanie dogodną sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował nasz pomocnik. Mecz zakończył się przegraną, 2:1.

________________________________________________

Wynik: Długołęka 2000 2:1 Perła Węgrów

Bramki: Wrona

Skład: zawodnik testowany, Łaskawski, Krasinkiewicz, Staroń, J.Banach, Wrona, M.Banach, Mszyca, Kozioł, Jarzębiński, Lipka

Zawodnicy rezerwowi: zawodnik testowany, zawodnik testowany