SKS Głuchów Górny w jutrzejszym meczu

Już jutro drużyna Norberta Kowalskiego podejmie na własnym boisku ekipę z Głuchowa Górnego. Mecz 11. kolejki sezonu rozpocznie się o godzinie 11:00. Zapraszamy do wspierania naszego zespołu w ostatnich ligowych pojedynkach rundy jesiennej. Do końca już tylko 3 mecze!

SKS Głuchów Górny to nie jest ligowy outsider i o punkty w tym pojedynku z pewnością będzie ciężko. Nasz niedzielny rywal w tegorocznej kampanii zalicza dobre wyniki i aktualnie legitymując się 18-punktowym dorobkiem zajmuje 6. pozycję w tabeli. SKS potrafi zaskoczyć ogrywając nawet najlepszych, czego dowodem jest zwycięstwo z Tomtexem 4:1 w 9. kolejce sezonu. W historii ligowych spotkań naszej drużyny z tym przeciwnikiem jest remis. Węgrów w sezonie 2015/16 przegrał na wyjeździe 4:2, lecz później na własnym boisku mógł cieszyć się z kompletu punktów, gdy mecz zakończył się takim samym wynikiem jednak na korzyść Perły.

Zespół z Węgrowa boryka się z problemami kadrowymi. Do grona kontuzjowanych dołączył Kamil Dulnik oraz Michał Mszyca i pod dużym znakiem zapytania jest ich jutrzejszy występ. Z powodu spraw prywatnych w bramce prawdopodobnie nie pojawi się też Daniel Klemka.

Liczymy, że mimo braków kadrowych Węgrów zdoła ten mecz zakończyć z korzystnym wynikiem i już jutro będziemy mogli świętować zwycięstwo kolejnych 3 ligowych punktów. Gra toczy się o utrzymanie w gronie najlepszych zespołów rundy jesiennej. Perła!