Sparta Wrocław zwycięża przy Sztabowej.

W sobotni wieczór węgrowska Perła rozegrała przedostatni sparing w okresie przygotowawczym. Mecz przy ul. Sztabowej we Wrocławiu zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść gospodarza spotkania. Ostatnie minuty meczu zaważyły o końcowym wyniku, Węgrów borykający się z brakami kadrowymi nie wytrzymał tempa pojedynku. Po 75 min. spotkania rywal dwukrotnie umieścił piłkę w siatce.

Perła na mecz ze Spartą Wrocław wstawiła się w bardzo okrojonym składzie, testowani byli nowi zawodnicy oraz swoje szanse otrzymali także rezerwowi. Co ciekawe w wyjściowej 11 znalazło się jedynie 3 zawodników, którzy jesienią występowali w barwach Perły regularnie.

Skład Perły w meczu ze Sparta:
(na czerwono zaznaczeni zawodnicy "pierwszej jedenastki")

Nie ukrywamy, że przegrany mecz jedynie 2:0 przy takim ustawieniu jest dla nas bardzo dobrym wynikiem. Mecz przegraliśmy głownie pod względem fizycznym, dopóki mieliśmy siły utrzymywał się bezbramkowy remis. Mocy zabrakło w końcowych fragmentach gry, rywal wykorzystując nasze osłabienie dwukrotnie umieścił piłkę w siatce. Dobry mecz rozegrał testowany bramkarz Damian Stanisz kilkukrotnie ratując nas przed utratą gola i mamy nadzieję, że już niebawem wzmocni on szeregi naszej drużyny. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w sobotnim spotkaniu sparingowym, godnie reprezentując nasze barwy klubowe.

Już za tydzień ostatni sprawdzian przed liga, miejmy nadzieję, że do spotkania z Lotnikiem podejdziemy w pełnym składzie. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę (15.03) na boisku w Twardogórze o godzinie 14:00. Zapraszamy!