Strzeleckie widowisko w Węgrowie. Odra o poziom niżej

Udana inauguracja sezonu. Węgrów rozbił osłabioną kadrowo Odrę Uraz. Podopieczni trenera Norberta Kowalskiego bez problemu poradzili sobie z przeciwnikiem.Pojedynek zakończył się wynikiem 12:0 na korzyść gospodarza spotkania.

Mecz 1. kolejki sezonu z udziałem naszej drużyny był strzeleckim festiwalem w wykonaniu Perły, która na własnym stadionie ograła Odrę Uraz aż 12:0. Rywal z dużymi brakami kadrowymi pojawił się na meczu w Węgrowie. Odra 90 minut rozegrała posiadając jedynie dziewięciu zawodników w polu, co znacznie ułatwiło nam zdobycie pierwszych ligowych punktów. Podobnie jak przed tygodniem pozwolimy sobie na nie opisywanie meczu, ponieważ jedna z drużyn nawet nie podjęła walki. Odra tego dnia oddała 1 (w dodatku niecelny) strzał na bramkę Daniela Klemki.

Cieszy meczowa frekwencja Perły na start sezonu. Trener Norbert Kowalski do swojej dyspozycji miał 18 zawodników. Jednym z nieobecnych był kontuzjowany bramkarz naszej drużyny Damian Stanisz, któremu Perła zadedykowała wysokie zwycięstwo z Odrą.

Wysokie zwycięstwo daje nam pierwszą pozycję w tabeli ligowej. Będziemy starać się o jak najdłuższe utrzymanie fotela lidera. Już w następnej kolejce plany postara pokrzyżować nam Malinka Malin - więcej o tym spotkaniu wkrótce na naszej stronie. Perła!

Szczegóły meczu: