Szewce w kolejny pojedynku ligowym

Błyskawice Szewce to kolejny rywal na drodze ligowych zmagań naszej drużyny. Już w najbliższą niedzielę czeka nas wyjazd, w którym walczyć będziemy z aktualnie siódmą siła tegorocznych rozgrywek. Ubiegłe spotkanie rozgrywane w Węgrowie z tym przeciwnikiem zakończyło się skromnym zwycięstwem naszej drużyny, jedynie 2:0. Jak będzie tym razem? Zapraszamy do Szewc - godzina 14:00!

Drużyna trenera Norberta Kowalskiego jedzie do Szewc, gdzie o punkty powalczy z wymagającym przeciwnikiem. W rundzie jesiennej Błyskawica zaprezentowała zaskakująco wysoki poziom gry i Perła długo męczyła się z tym przeciwnikiem szukając drogi do bramki. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem naszej drużyny 2:0. Należy dodać, że przez większość spotkania prowadziliśmy jedynie jedną bramką, a wynik ustalony został dopiero w końcówce zawodów.

Szewce na własnym obiekcie w rundzie wiosennej rozegrały do tej pory dwa spotkania, pierwsze z nich ze Spartą Skarszyn (porażka 1:6), drugie z Głuchowem Górnym (remis 1:1). Ciężko jest ocenić aktualną formę tego przeciwnika. Z pewnością jest to drużyna, która momentami potrafi zaskoczyć nawet statystycznie lepsze zespoły. Węgrów musi być gotowy na ciężką przeprawę, bo taką może okazać się to spotkanie. Perła!