Trwa wiosenna niemoc. Bez punktów z Dobrszowem.

Trwa zła passa naszego zespołu. W niedzielę Perła uległa na wyjeździe w starciu z klubem sportowym z Dobroszowa i kolejne wiosenne spotkanie ligowe zakończyło się dla nas bez punktów. Węgrów do pojedynku podszedł w okrojonym składzie i jedynie 10 zawodników po naszej stronie wyszło na boisko.

Nie ma sensu rozpisywać się nad boiskowymi wydarzeniami ostatniego pojedynku naszego zespołu. Ciężko oczekiwać chociaż 1 punktu, gdy w 10 wychodzi się na boisko. Dobroszów kontrolował całe spotkanie, raz po raz atakując naszą bramkę i wynik 5:1 to najmniejszy wymiar kary, ponieważ dogodnych sytuacji do zdobycia gola mieli znacznie więcej.

Ważnym punktem do odnotowania jest debiut Grzegorza Piątkowskiego w szeregach naszej drużyny. Nowy zawodnik naszego zespołu zagrał w pełnym wymiarze czasowym, ciężko jednak wymagać od niego wiele, gdyż jest to gracz bez jakiegokolwiek doświadczenia. Z pewnością przed nim jeszcze długa droga!

Mimo porażki strata do drugiego miejsca w lidze pozostaje niezmienna, ponieważ rywale również nie zaprezentowali sie najlepiej. Nadal do vice tracimy 5 punktów i gra o tą pozycję pozostaje otwarta. Szanse na zajęcie wysokiego miejsca nadal są jednak niezrozumiała jest dla nas postawa zawodników Perły, którzy zdają się być niechętni do podjęcia pojedynku o vice mistrzostwo. Miejmy nadzieję, w najbliższym pojedynku wystąpimy w pełnym składzie i przed własną publicznością nie będzie wstydu... Wierzymy, że Perła może podnieść się z tej trudnej sytuacji. Do boju!