Turniej "Witajcie Wakacje" w Pasikurowicach. Węgrów na trzecim i piątym miejscu.

W dniu dzisiejszym w Pasikurowicach odbył się turniej piłkarski pt. "Witajcie Wakacje". W turnieju udział wzięli zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych (7-11 lat oraz 11-13 lat). Węgrów w zawodach reprezentowały dwie ekipy w obu kategoriach wiekowych. Nasza młodsza drużyna zajęła wysokie trzecie miejsce, natomiast w gronie nieco starszych wywalczyliśmy piątą pozycję.

Jednym z ciekawszych pojedynków turnieju okazały się mini derby Węgrów - Łozina (kat. 7-11 lat). Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i o trzecim miejscu zadecydowały rzuty karne, w których nasza "młoda kadra" wygrała 2:0.

Należy dodać, że nasza młodzież przygotowywała się do tego turnieju jedynie trzy tygodnie, a w zawodach brały udział zespoły, które trenują ze sobą regularnie. Gratulujemy dobrego wyniku oraz dziękujemy za reprezentowanie naszych barw.