Ostatnie derby w tym sezonie. Perła powalczy w Siekierowicach.

W niedzielę (15.06) będziemy świadkami derbowego pojedynku pomiędzy Gromem Siekierowice a Perłą Węgrów. Okoliczni rywale spotkają się w ramach 29. kolejki sezonu, a mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 na boisku w Siekierowicach. Zapraszamy!

W pierwszym pojedynku rozgrywanym na obiekcie w Węgrowie, nasz zespół okazał się gorszy od swojego rywala zza miedzy przegrywając 0:2. Mecz w nadchodzący weekend będzie okazją do zrehabilitowania się kibicom za jesienną porażkę.

Perła w tym spotkaniu musi powalczyć o 3 punkty, ale przede wszystkim rozegrać dobre zawody. Celem jest osiągnięcie korzystniejszego bilansu bramkowego w starciach ze swoim sąsiadem. Sytuacja w tabeli jest napięta i w końcowym rozrachunku bezpośrednie spotkania mogą być tymi decydującymi. Mimo, że szanse na trzecie miejsce wydają się być już przekreślone, kibice oczekują, że Perła walczyć będzie o jak najwyższe noty do ostatniej minuty tego sezonu.

Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki, przyjdź na mecz wspierać swój zespół! Widzimy się w niedzielę w Siekierowicach. Perła!