Czas na WKS Miłowice.

W najbliższą niedzielę zagrają nasi ligowi rywale. Perła Wegrów w 11. kolejce będzie pauzować, lecz następna 12. kolejka zostanie rozegrana już we wtorek, 11 listopada w której Perla zmierzy się na własnym terenie z outsiderem tegorocznych rozgrywek, drużyną WKS Miłowice.

Najbliższy rywal Perły Węgrów na swoim koncie ma zaledwie 6 punktów i zajmuję przedostatnią 12. lokatę w tabeli ligowej. Zawodnicy Miłowic w swoim pierwszym meczu na własnym boisku pokonali LZS Lipka 2:1.

Tydzień później zmierzyli się z LZS Bystre, drużyną która znajduje się w czołowej części tabeli(miejsce 4), niespodzianki nie było zawodnicy LZS'u wysoko na własnym terenie pogromili przyjezdnych, aż 5:0.

W trzeciej kolejce pewnie pokonali Grom Siekierowice 4:2, drużynę która aktualnie zamyka tabelę, fakt ten może zadziwić nie jednego, ponieważ Grom w poprzednim sezonie dobrze się spisywał i zajął 4 miejsce, tuż za podium rozgrywek.

W następnym meczu zmierzyli się z KS Dobroszów, który pewnie dopisał do swojego dorobku kolejne 3 punkty wysoko wygrywając 5:2 i drużyna z Dobroszowa aktualnie depcze drużynie węgrowskiej Perły po piętach.

Kolejne mecze w wykonaniu ekipy z Miłowic to dwie jednobramkowe przegrane z Dębem II Dobroszyce 0:1, tydzień później na wyjeździe z Borowianka Borowa 4:3.

Ostatnie trzy mecze w wykopaniu WKS'u to przegrane, lecz sprawili dużo kłopotów liderowi rozgrywek Olimpii Oleśnica, która w Miłowicach odniosła skromne zwycięstwo 0:2. W 8.kolejce WKS nieznacznie poległ na boisku w Szczodrowie ekipie z Poniatowic 2:1. Następnie ekipa z Miłowic udała się do Stradomii na cięzki teren, gdzie tamtejsza Widawa wysoko ograła naszego najbliższego rywala, aż 6:3.

W dziesiątej kolejce trafili na Sokół Sokołowice, który już w tej rundzie poległ w węgrowskiej twierdzy 4:3 i pokazał prawdziwy charakter odrabiając 3 bramkową przewagę Perły. Niestety drużyna Miłowic uznała wyższość rywala przegrywając 5:2.

Już w najbliższą niedzielę do Miłowic przyjedzie dobrze nam znany z poprzedniej kolejki Piast Dobrzeń, który wysoko ograł na własnym terenie zawodników Perły Węgrów, 4:0.

Wtorkowy mecz (11 listopad) rozpocznie się o godzinie 14:00 na boisku w Węgrowie! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, emocji na pewno nie zabraknie!