Damian Stanisz znowu między słupkami

Damian Stanisz wraca do bramki Perły Węgrów. Golkiper naszej drużyny wyleczył kontuzję, której nabawił się przed rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek. To było ciężkie 6 miesięcy dla zawodnika naszej drużyny, ale najważniejsze, że przerwa w grze jest już za nim!

Damian nabawił się kontuzji barku (złamanie obojczyka) na jednym z przedsezonowych treningów - o czym informowaliśmy na naszej stronie: http://perlawegrow.futbolowo.pl/news/article/damian-stanisz-kontuzjowany

Uraz wykluczył go z gry w rundzie jesiennej i ciężko było o jego zastępstwo w ligowych zmaganiach. Perła z trudem przetrwała trudny okres, ale na szczęście ciężka sytuacja z obsadą bramki wydaje się być już zakończona.

Bramkarz otrzymał zielone światło od lekarzy i znowu może błyszczeć broniąc naszej drużyny przed utratą gola. W niedzielnym sparingu z Dobroszowem rozegrał swoje pierwsze minuty od nieszczęśliwego wypadku.

Nie możemy doczekać się jego występów w ligowych spotkaniach. Damianowi życzymy dużo zdrowia i samych czystych kont!