Kolejne zwycięstwo węgrowskiej drużyny

Perła Węgrów nie dała szans ekipie z Grabowna Wielkiego pewnie pokonując rywali 2:0 po bramkach M.Banacha i Lipki. Mimo bardzo dużych braków kadrowych nasza druzyna wstawila sie na umówionym mecz sparingowy w bardzo okrojonym składzie, brak miedzi innymi Adrian Dulnik, Michał Mszyca, Brajan Batog, Dominik Wierdak, Paweł Chmielewski, Patryk Malski, Wiesław Kozioł, Patryk Zalewski, Bartłomiej Rozmus, Mariusz Olszewski. Trener Norbert Kowalski w tym dniu miał do dyspozycji zaledwie 12 zawodników w tym narzekającego na uraz kostki K.Dulnika, który mimo kontuzji pojawił się na boisku w drugiej części spotkania.

Mecz od samego początku układał się po naszej myśli i to my właśnie dyktowaliśmy tempo oraz styl gry. Pierwsze 45 minut to ciągłe ataki naszej drużyny w których brakowało skuteczności oraz zimnej krwi w polu karnym. Nasz rywal wyprowadzał groźne kontrataki lecz większość zatrzymywała się na naszej defensywie lub w kluczowym momencie zawodnicy Grabowna niecelnie uderzali na bramkę Stanisza. Zawodnicy z Węgrowa po rozmowie z trenerem na drugą połowę wyszli bardziej skoncentrowani i zdecydowanie poprawili swoją skuteczność. Pierwsza bramkę zdobył M.Banach po podaniu w pole karne Lipki. Drugą bramkę strzelił Lipka po asyście M.Banacha. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść Perły.

Jest to trzeci wygrany mecz kontrolny przez naszą drużynę, widoczna jest poprawa w zgraniu zawodników co na pewno zaowocuje podczas meczów ligowych. Już w najbliższą niedzielę zmierzymy się z KS Byków.