Polonia Grabowno Wielkie w jutrzejszym sparingu

W jutrzejszym meczu kontrolnym podopieczni trenera Norberta Kowalskiego zagrają z B-klasową Polonią Grabowno Wielkie. Sparing po raz kolejny rozegrany zostanie na sztucznej nawierzchni stadionu miejskiego przy ul. Brzozowej w Oleśnicy. Pierwszy gwizdek już o godzinie 10:00. Zapraszamy na mecz!

Polonia Grabowno Wielkie to drużyna, która w ligowych potyczkach występuje na szczeblu kl. "B" (wrocławska gr. IX). W tegorocznych rozgrywkach zajmują aktualnie trzecią pozycję w tabeli legitymując się dorobkiem 22 zgromadzonych punktów (7 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki).

Perła dobrze zna tego przeciwnika, wielokrotnie rywalizowaliśmy wspólnie w lidze. Nasz ostatni mecz z Grabownem Wielkim to sparing w okresie przygotowawczym do rundy jesiennej tegorocznych rozgrywek. Pojedynek zakończył się wysoką przegraną drużyny z Węgrowa 4:1. Czy Perła zdoła odegrać się za ubiegłą porażkę? Mecz zapowiada się ciekawie. Zapraszamy!