Po ciężkim boju wygrywamy z Dobroszycami

W ubiegłą niedzielę nasza drużyna rozegrała drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej tegorocznych rozgrywek. Sparing odbył się na sztucznej nawierzchni stadionu miejskiego przy ul. Brzozowej w Oleśnicy. Węgrów po ciężkim boju odniósł zwycięstwo 4:1 z Dobroszycami.

Nie był to dla nas łatwy mecz. Dąb Dobroszyce postawił ekipie z Węgrowa trudne warunki. Było to bardzo wyrównane spotkanie i do niemal 60 minuty ciężko było wskazać faworyta tego pojedynku. Na przerwę udaliśmy się z jednobramkowym remisem. Po wznowieniu gry Węgrów zdołał poukładać szyki i z każdą kolejną minutą zdobywaliśmy coraz więcej pola. Lepiej wytrzymaliśmy tempo tego spotkania i końcówka pojedynku należała już do nas.

Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:1. Kolejna cenna jednostka treningowa za nami, a już w najbliższą niedzielę sparing z Grabownem Wielkim. Perła!