LKS Krzyżanowice kolejnym rywalem Perły

Już w najbliższą niedzielę podczas trzeciej kolejki ligowej Perła zmierzy się z mocną ekipą LKS Krzyżanowice. Nasz niedzielny rywal w dwóch meczach zdobył 6 punktów, pokonując kolejno na wyjeździe 0:5 Silesię Szymanów oraz w roli gospodarza Start Strzeszów 2:1. Węgrów w ostatnim spotkaniu słabo zaprezentował się z drużyną Malinki Malin przegrywając na własnym boisku 3:1. W roli gospodarza spotkania wystąpiła drużyna Malinki.

W poprzednim sezonie drużyna z Krzyżanowice uplasowała się w czołówce tabeli ligowej zajmując 4 miejsce z dorobkiem 39 punktów. Pomimo, że Krzyżanowice po dwóch wygranych w tym sezonie są na fali to ekipa węgrowskiej Perły na pewno nie pozwoli sobie odebrać kolejnych punktów, tym bardziej, że mecz zostanie rozegrany w Węgrowie.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 na boisku w Węgrowie!