Moskal i Rosiński rozbili Węgrów

Druga kolejka ligowa dla zawodników Perły Węgrów okazała się pierwsza porażka w tym sezonie. Przebieg pierwszej połowy to groźne ataki Malinki, które przerywane były przez defensywę Węgrowa oraz liczne spalone. Ekipa węgrowskiej Perły tez miała swoje sytuację lecz zabrakło zimnej krwi w polu karnym rywala. Mimo tego już w pierwszej połowie zawodnicy Malinki Malin zaaplikowali naszej drużynie 2 bramki i na przerwę schodzili w zadowolonych nastrojach.

Druga polowe Perła zaczęła nieco odważniej niż pierwsza odsłonę spotkania. Zawodnicy Malinki, gospodarze tego meczu rozgrywanego w Węgrowie nie zwalniali tempa gry i w około 55 min strzelili swoja trzecią bramkę. Szczęśliwa okazała się 70 minuta meczu, w sytuacji sam na sam z bramkarzem sfaulowany został kapitan węgrowskiej jedenastki. Rzut karny pewnie na bramkę zamienił Tomasz Osiewała, ustalając wynik na 3:1. Zawodnicy z Węgrowa stawili wszystko na jedna kartkę i przez ostatnie 20 minut nacierali na bramkę przeciwnika lecz robili to nieskutecznie mimo tego ze mieli kilka 100% sytuacji, które powinni zamienić na bramki.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1, a bramki strzelali nam: Robert Rosiński, które swoje najlepsze lata grał w barwach drugoligowej Polaru Wrocław oraz pierwszoligowego Śląska Wrocław. Drugim strzelcem okazał się Tomasz Moskal, który ma jeszcze bogatsze CV, występował on w Śląsku Wrocław, GKS Katowice, Polonia Warszawa, Górnik Polkowice, Jagiellonia Białystok oraz Górnik Zabrze.

Więcej o zawodnikach Malinki Malin w linkach:

Już w najbliższą niedziele Perła Węgrów może zamazać ślady po ostatniej porażce i zapisać na swoje konto kolejny komplet punktów. Zapraszamy