Oficjalnie: Sześciu nowych zawodników

Przerwa zimowa to czas na transfery, działacze naszego klubu prowadzili liczne rozmowy. Udało nam się sprowadzić aż 6 zawodników.

1. Jakub Dobosz, napastnik który w poprzedniej rundzie występował w barwach naszego ligowego rywala KS Gręboszyce. Zawodnik w rundzie jesiennej zdobył 13 bramek. Jakub jest wychowankiem pogoni Oleśnica, występował także w lidze gminnej gdzie strzelił 48 bramek. Napastnik będzie dużym wzmocnieniem naszej ofensywy.

2. Mateusz Salamaga, wychowanek KS Łozina, gdzie ostatnio grał na A-klasowych boiskach. Zawodnik gra na pozycji bocznego pomocnika, dobrze czuje się także w defensywie. Mateusz po rocznej przerwie od gry postanowił spróbować swoich sił w naszej drużynie.

3. Adrian Kochan, środkowy pomocnik, ostatni klub w jakim grał to KS Łozina występujący w A-klasie. Zawodnik dysponuje dobrym przeglądem pola oraz dryblingiem.

4. Valentyn Tarasenko, gracz pochodzący z Ukrainy, pierwszy zagraniczny zawodnik w historii naszego klubu. Valenty w poprzednim sezonie reprezentował klub sportowy Dnipro, może grac na boku obrony lub pomocy. Zawodnik będzie dużym wzmocnieniem naszej drużyny.

5. Łukasz Piśnicki, środkowy obrońca, powraca do gry w piłkę nożną po 3 letniej przerwie. Wychowanek IV-ligowej Olimpii Kamienna Góra, ostatni mecz rozegrał w Amfibolit Leszczyniec. Łukasz będzie dużym wzmocnieniem dla naszej defensywy.

6. Tomasz Szymanowicz, na zasadzie transferu definitywnego z klubu KS Łozina zasilił szeregi węgrowskiej Perły. Zawodnik w przeszłości reprezentował barwy B-klasowego Gromu Siekierowice, ostatnie pół roku spędził w KS Łozina. Tomek na boisku występuje w roli bocznego pomocnika.