Perła lepsza w spotkaniu kontrolnym z Bykowem.

Perła w swoim ostatnim spotkaniu kontrolnym nie dała szans drużynie z Bykowa wygrywając pojedynek 5:3. Mecz od początku układał się po naszej myśli, szybko objęliśmy prowadzenie i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Z powodu upału gra odbyła się w systemie 3 x 30 minut z jedną dodatkową przerwą na uzupełnienie płynów. Co ciekawe skład gości zasilili w tym spotkaniu Michał Banach (Sokół Wielka Lipa: IV liga) oraz Mateusz Łaskawski (KS II Łozina: A-klasa).

Czego dowiedzieliśmy się z ostatniego spotkania treningowego?

1. Perła znowu strzela.
W ostatnich 3 spotkaniach sparingowych zdobyliśmy aż 14 bramek (średnio ponad 4.5 bramki na mecz). Ogromna ilość stworzonych sytuacji i wiele strzelonych bramek pozwalaja nam z nadzieją patrzeć na nadchodzący sezon.

2. Zagraliśmy lepiej w defensywie.
Zagraliśmy dobrze w defensywie, choć straciliśmy trzy bramki swój występ w obronie możemy ocenić pozytywnie. Byków stworzył sobie bardzo mało klarownych sytuacji.

3. Prawie gotowi na sezon.
W spotkaniach kontrolnych testowaliśmy różne warianty taktyczne, które możemy wykorzystać w trakcie nadchodzącego sezonu. W pojedynku z Bykowem w roli napastnika sprawdził się Wiesław Kozioł. Dotychczas występował on na pozycji rozgrywającego, jednak ostatni sparing pokazał, że równie dobrze może grać w napadzie.

Do rozpoczęcia rozgrywek pozostały niecałe 2 tygodnie. W najbliższą niedzielę Perła rozegra ostatni przedsezonowy sparing, mecz po raz kolejny odbędzie się w Węgrowie, więcej informacji wkrótce na naszej stronie.

__________________________

Bramki dla naszej drużyny strzelili: Daniel Krasinkiewicz 2x, Wiesław Kozioł 2x, Jakub Banach