Spotkanie po latach. Ciężki sprawdzian z Bykowem.

Już jutro Perłę czeka kolejny test. Tym razem mierzyć się będziemy z B-klasową drużyna z Bykowa. Spotkanie odbędzie się na boisku w Węgrowie o godzinie 17:00. Zapraszamy!

KS Byków to drużyna dobrze nam znana. Perła rywalizowała z tym zespołem na szczeblu kl. "C" w sezonie 2010/11 oraz 11/12. W czterech rozegranych spotkaniach z tym przeciwnikiem dwukrotnie byliśmy lepsi, dwa razy musieliśmy uznać wyższość rywala. Bilans starć można zweryfikować na remis, dlatego niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie.

Ubiegłą kampanię Byków zakończył na 8. pozycji w tabeli ligowej (kl. "B", gr VIII), gromadząc na swoim koncie 28 punktów w 24 rozegranych spotkaniach.

Będzie to pierwszy sparing w okresie przygotowawczym, który nas zespół rozegra w domu. Przyjdź na mecz sprawdzić przedsezonową formę węgrowskiego klubu. Do zobaczenia jutro!