Perła przegrała w Pucharze z Burzą.

Niestety zawodnicy z Węgrowa nie poradzili sobie z wyżej notowaną ekipą z Godzieszowej. Perła w pierwszej odsłonie meczu dobrze sobie radziła i nie odstępowała poziomem gry A-klasowemu rywalowi, już po 30 minutach gospodarze mogli cieszyć się wysokim prowadzeniem lecz zabrakło zimnej krwi w polu karnym gości. Sprawe w swoje ręce wziął Henryk Szymczyk, który po dalekim dośrodkowaniu w pole karne przyjął piłkę na klatkę i nie dał szans swoim strzałem bramkarzowi, ustalając wynik na 1:0. W 38 minucie z powodu choroby i osłabienia boisko opuścił Dulnik Kamil, po jego zejściu gra Perły w środku pola uległa pogorszeniu. Przeciwnicy zaczęli grać niepilnowanym środkiem i tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania goście wyrównali wynik meczu na 1:1.

Druga połowa meczu zaczęła się od coraz częstszych ataków Burzy i zmian zawodników które dały im w końcu owocne prowadzenie, 1:5. Drugą bramkę dla Perły zdobył Wiesław Kozioł z rzutu karnego po faulu na Stanisławie Szostaku. Mecz zakończył się wynikiem 2:5.