Perła przegrywa sparing z Łoziną

Mecz z rezerwami Łoziny zakończył się zwycięstwem drużyny z nieopodal leżącej miejscowości. Perła po ciężkim boju musiała uznać wyższość rywala przegrywając 4:2. Taki wynik z A-klasowym rywalem może być dla nas satysfakcjonujący, jednak w derbach zawsze gra się o zwycięstwo. Ten dzień nie należał do nas.

Perła walczyła godnie do momentu, gdy zabrakło sił. Wyżej notowany rywal wykazał się znacznie lepszym przygotowaniem fizycznym czego skutkiem były 3 stracone bramki w drugiej połowie spotkania.

Większość spotkania należała do przeciwnika jednak Perła także miała swoje momenty w tym meczu. Szczególnie w pierwszej połowie udawało nam się utrzymywać dłużej przy piłce. W pierwszej połowie rywal doszedł do kilku dogodnych sytuacji ale tego dnia mieliśmy także dużo szczęścia. Akcje sam na sam z bramkarzem Perły nie kończyły się celnym wykończeniem akcji. Pierwsza połowa zakończyła się jedynie wynikiem 1:0 na korzyść Łoziny.

Po wznowieniu gry oba zespoły przyśpieszyły, lecz z czasem Węgrów oddawał pola przeciwnikowi stawiając jedynie na szybkie kontry. Zaczęło brakować sił i z każdą minutą popełnialiśmy więcej błędów w ustawieniu czego skutkiem były 3 stracone gole w drugiej odsłonie spotkania. Perła zdołała odpowiedzieć szybko przeprowadzonymi akcjami, lecz bramki Krasinkiewicza i Basty nie wystarczyły.

Mecz zakończył się dla nas porażką 4:2 i cenną lekcją, z której musimy wyciągnąć wnioski. Okres przygotowawczy trwa dalej. Perła!