Sparingowe derby z Łoziną. Kolejny pożegnalny mecz.

Już jutro kolejne spotkanie naszej drużyny. Przyszła pora na mecz z dobrze nam znaną ekipą z Łoziny. Wszystkich kibiców zapraszamy na sparingowy, ale równie emocjonujący, mecz z sąsiadującym z nami zespołem. Początek spotkania w niedziele o godzinie 17:00 na boisku rywala. Będzie to kolejny pożegnalny mecz, bowiem z naszego składu do okolicznego KS'u odejdzie... Kamil Dulnik.

Podobnie jak przed tygodniem żegnaliśmy Adriana Wronę. Tym razem nasze szeregi opuści Kamil Dulnik, a sparingowy mecz z Łoziną jest zwieńczeniem umowy transferowej jaką zawarły oba kluby.

Po zwycięskim meczu z Gromem Szczodrów po raz kolejny przeciw nam stanie A-klasowy rywal. Przed nami trudne spotkanie. W Łozinie z pewnością będzie gorąco i to nie tylko ze względu na jutrzejszą 33 stopniową pogodę. Do zobaczenia na meczu! Perła!